Prekių grąžinimo sąlygos

Pagal individualų kliento poreikį gaminami gaminiai nėra gražinami.

Tinkamai neprižiūrimi gaminiai, taip pat nėra gražinami: šilko gaminiai reikalauja specialio priežiūros, kurios griežtai būtina laikytis kiekvienam.

Sausas valymas yra saugiausias valymo būdas, kuris garantuoja, kad šilko gaminiais galima džiaugtis ilgiau. Rekomenduojame, šilko rūbus nešti į drabužių valyklą, kur tos srities specialistai žino, kaip elgtis su šiuo audiniu. Šilko audinys valomas valykloje nepraranda savo blizgesio ir kas kart po valymo atrodo kaip naujas. 

Šilkas yra natūralus audinys, nelinkęs savyje kaupti dulkių, bakterijų ir kitų nešvarumų. Todėl nebūtina jo skalbti dažnai, kartais užteks tik pravėdinti gryname ore.

Garintuvas yra dar vienas puikus būdas atnaujinti rūbą išvengiant plovimo – jis ne tik išlygina susiglamžiusias rūbo vietas, tačiau taip pat naikina bakterijas.

Atėjus metui rūbą  skalbti, nepamirškite kelių aspektų:

 • Skalbimas rankomis – tai, dar vienas saugus būdas, padedantis išlaikyti šilkinio rūbo ilgaamžiškumą. Skalbkite drungname ar šaltame vandenyje, rinkitės subtilius ploviklius ar specialiai šilkui skirtas priemones.
 • Skalbiant atkreipkite dėmesį renkantis skalbiklius. Šiam audiniu tinka toli gražu ne kiekvienas skalbiklis. 
 • Netrinkite dėmių. Taip galite pažeisti šilko pluoštą ir palikti baltas dėmes trynimo vietoje. 
 • Skalbdami šilko rūbus išverskite į blogąją pusę ir nemaišykite su skirtingos spalvos rūbais. Šilkas linkęs išskirti spalvą vandenyje, tad galite nudažyti kitus skalbinius. 
 • Nenaudokite džiovyklės. 
 • Išskalbę šilko rūbą – jo negręžkite. Pašalinkite vandens perteklių rankšluosčiu ir palikite džiūti ant kabyklos ar padėkite ant rankšluosčio. 
 • Nedžiovinkite šilko audinio tiesioginiuose spinduliuose. Taip audinys gali pagelsti nuo ultravioletinių spindulių.

 

Prieš lyginant išverskite šilko rūbą į blogąją pusę, taip apsaugosite rūbo spindesį. 

Nepurkškite šilko audinio vandeniu lyginant ir nustatykite minimalią lygintuvo temperatūrą. Didinkite ją atsargiai – stebint šilko būseną. 

Lyginti su garintuvu yra puiki alternatyva. Tai patikima ir saugi priemonė delikatiems audiniams. Tik lyginant garintuvu laikykitės saugaus atstumo ir garintuvą priartinkite palengva. 

Visais kitais atvejais Prekių grąžinimas ar keitimas vyksta vadovaujantis LR Vyriausybės patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis:

 1. Norėdami grąžinti ar keisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo. Pirkėjas informuoja Pardavėją el. paštu ir užpildyto keitimo/grazinimo forma,nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.
 2. Prekių su defektais grąžinimo išlaidas apmoka kadakada.lt Visais kitais atvejais prekės grąžinimą apmoka klientas.
 3. Pirkėjas prekę gali grąžinti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos, informuodamas apie tai pardavėją. Apie siuntos išsiuntimą prašome informuoti el. paštu info@kadakada.lt
 4. Grąžinti prekę galima šiuo būdu: į Omniva paštomatą Kuršėnų Maxima Vilniaus gatvė +37067647141
 5. Pinigai grąžinami per 14 d. nuo grąžintos siuntos gavimo dienos ir patikrinimo.

Iškilus klausimams dėl grąžinimo ar keitimo, susisiekite el. laišku info@kadakada.lt